HAKKIMIZDA

1976 Yılından Bu Yana Sektörde Faaliyet Göstermekte Olan Firmamız Halen Çerkezköy-Kapaklı Beldesinde Faaliyetine Devam Etmektedir. Firmamız, İnşaat başta olmak üzere hafriyat, kırım, yıkım, bina temel hafriyatı, bina yıkımı gibi bir çok konuda sizlere hizmet etmektedir.

Üstün nitelikli yeni nesil iş makinalarından oluşan makina parkımızla, güler yüzlü ve mesleğinde uzman kadromuzla daima hizmet etmeye hazırız. Bu dev oluşumda emeği geçen ve güvenini bizlerden esirgemeyen tüm müşteri portföyümüze teşekkürü bir borç biliriz.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.
  

  • Bol çeşide sahip hizmet yelpazemizin içerisinde en akılcı, ekonomik ve kaliteli iş çıktılarını sunmak
  • Çevreye duyarlı yaşayan şehrin ritüellerine uygun bir çalışma anlayışına sahip olmak
  • Değerli müşterilerimizi çok iyi anlayarak onların ihtiyaç ve taleplerine en hızlı çözümleri tesis etmek
  • İnsan kaynakları süreçlerini doğru değerlendirerek en doğru personel ile hatasız iş devamlılığı sağlamak
  • Sunduğumuz işin her aşamasında kaliteden asla ödün vermeden çalışmaları tamamlamak
  • İşin gerektirdiği teknolojinin tüm imkanları dahilinde var olan standartlarının tümüne uygun bir çalışma bütünü sunmak
  • Çevre, iş ve işçi güvenliği, şehir yaşantısı ve doğaya azami hassasiyet göstermek
  • Firmamız bünyesindeki taleplere tam zamanında kusursuz cevap vermek böylelikle koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti yaratmak

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sahip olduğumuz sorumluluğun zirvesinde hedeflerimize uygun çalışma bütünü sergilemek, tüm iş ortaklarımızla birlikte kazanmak, yaptığımız işe verdiğimiz önem ile katma değer oluşturmak, iş ahlakımız tavır ve tutumlarımız ile örnek verirken aynı zamanda örnek de olan saygın bir kuruluş olmaktır.
Kurum bünyemizde mevcut olan ve hiçbir zaman taviz vermediğimiz ilke ve değerlerimiz ile daima kendini eğiten her geçen gün daha fazla hizmeti daha kaliteli sunduğumuz tüm çalışanlarımızla birlikte siz değerli iş ortaklarımızın bulunduğu çevrelere artı değer katmaktan kıvanç duyuyoruz.
Sizlerin bizleri tercih etmesi ve teveccühlerinizin başında iş devamlılığını esas alarak size sunduğumuz mesleki ilkelerimizden ödün vermeden kararlılıkla sonuç odaklı çalışmamız ve üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirmemiz hiç kuşkusuz önemli bir etkendir.